27.02.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi
ka
SAYA SU Arıtma Sistemleri
TELEFON
0 (326) 227 36 10 - 0 536 498 36 26
ADRES
Ak Evler Mahallesi 75. Yıl Bulvarı Ekinci Yol Kavşağı Civarı No: 73/1 İrfan Apt. ANTAKYA
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

SAYA SU

SAYA SU

Firma 1995 yılından bu yana güvenle ve ciddiyetle hizmet sunmaya devam ediyor. Su işletme ve kullanma sistemlerimde uzman olan ekibiyle her geçen gün gelişen firma insanlığa hizmet etmeyi kendine şart koşmaktadır. Isıtma, soğutma, alt yapı projeleri, sıhhi su tesisatı ve montaj konusunda birbirinden başarılı işler ortaya koymakta olan firma müşterileri odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Bilgili ve tecrübeli personeliyle gerekli hizmeti en iyi şekilde vermek adına güler yüzden ödün vermeyerek gerçekleştirdikleri işleri birçok müşteri tarafından övgüyle ve takdirle karşılanmaktadır. Sadece yurt içinde değil aynı zamanda yurt dışında da birçok projeye imza atan firma yıllardır süren kaliteli hizmet anlayışını her geçen gün geliştirmeye devam etmektedir.

Saya SU Arıtma Sistemleri’nde Güveni Teslim Ediyor!

SAYA SU SLOGANI

Geniş bir yelpazede hizmetlerini sürdürmekte olan firma teknik servis hizmetlerinin yanı sıra kurulum, montaj, proje ve proje danışmanlığı, anahtar teslim şekilde arıtma tesisi kurulumu, eğitim, malzeme tedariği ve ithalat ile ihracat hizmetlerini başarıyla sürdürmektedir. Firma birbirinden farklı sistemlerin satışı ve montajında ustalıkla sektörde ki sarsılmaz hizmetlerini sürdürmektedir. Saya Su sistemleri arasında membran yıkama sistemleri, gama serisi ters ozmoz sistemleri, alfa serisi ters ozmoz sistemleri, alfa compact serisi ters ozmoz sistemleri, budget serisi ters ozmoz sistemleri ve evsel tezgah altı HF 101 P sistemleri bulunmaktadır. Bu sistemlerin montajını ve satışını kaliteli hizmet anlayışıyla sürdürmekte olan firmaya sistemler hakkında soru sorabilir veya fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Sizin için en kaliteli ve doğru sistemin kurulması için uzman ekiplerin yoğun çalışması 7/24 olarak devam etmektedir.

Su Arıtma Cihazlarında Müşteri Desteği Sağlıyor

SAYA SU SAĞLIKLI SU İÇİN

Saya su firması hizmetlerini kurumsal anlayışla sürdürmektedir. Kurumsal olarak sürdürdüğü hizmetlerinde müşteri ile iletişim kopukluğunun önüne geçmeyi hedefleyen firma Hatay’da faaliyetlerini sürdürmektedir. Antakya ilçesinde bulunmakta olan ofisleriyle Hatay’a hizmet taşıma devam eden firmaya siteden erişebileceğiniz telefon numarası veya mail adresiyle iletişim sağlayabilirsiniz. Alanında uzman bir ekiple iş alım ve teslimini sürdüren firmada son teknoloji ürünler kullanılmaktadır. İşini özenle ele alan uzman ekip son teknoloji ürünler ile de müşterinin isteklerini karşılayacak hizmetlere imza atmayı sürdürmektedir. En kaliteli şekilde hizmetlerini sürdürmekte olan firma iş esnasında bütün aşamaları titizlikle ele almaktadır. Herhangi bir aşamada olumsuzluğa mahal vermeyecek şekilde iş teslimini gerçekleştiren firma işçisinden yönetimine tek vücut gibi çalışmalarını sürdürmektedir. Geniş bir bayi ağına sahip olan firmanın sunduğu teknik servis hizmetleri de iş sonrasında müşterilerin elini rahatlatmaktır. Bu sayede herhangi bir sorun firma yetkilileri tarafından çabucak çözüme kavuşturulur.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ