24.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi
ka
Şen Doğalgaz Mühendislik Antakya / Hatay
TELEFON
0532 468 71 68 - 0326 216 05 12
ADRES
Esenlik Mah. A.Menderes Cad. No: 116 Antakya / Hatay
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Hatay’ın en eski ve tecrübeli firmalarından Şen Doğalgaz Mühendislik ve Teknik Servis ısıtma ve soğutma sistemleri satışı, montaj, teknik servis ve bakım işleri yapmaktadır. Eğitimli elemanlarıyla can güvenliğinizi ön planda tutan Şen Doğalgaz ve Teknik servisi kalorifer petek temizliği, E.C.A kalorifer peteği satışı ve tüm markaların Kombi satışını yapar.

Doğalgaz Servisi ve Kombi Kurulum Hizmeti

Apartmanınıza yeni doğalgaz çekilecek ve firma arayışındaysanız doğru yere geldiniz demektir. Yılların tecrübesiyle Şen Doğalgaz Mühendisliği Hatay’ın en tecrübeli şirketleri arasında yerini grurla almaktadır. Apartmanlara kombi tesisatı, kombi peteklerinin dairelere ve apartman içerisinde doğalgaz borularının döşenmesini özenle yapar. Hizmet sunduğumuz apartmanlarda yaşayan daire sahipleri yaptığımız hizmetin kalitesini tescilledi.

Petek, Armatür ve Musluk Satışı

Hatay’ın Antakya İlçesinde ECA Petek satışı ve montaj hizmeti gerçekleştiriyoruz. Türk Markası olan ECA yıllara meydana okuyan dayanıklı yapısıyla kullanıcılarını memnun ediyor. Adımıza yaraşır şekilde kaliteyi ayağınıza getiren hizmeti siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Kalorifer peteği vanaları, petek satışlarında Hatay’da bir numaralı satış noktasıyız.

Satışını Yaptığımız Kombi Markaları

Yoğuşmalı kombi ve normal kombi olarak tüm markaların kombi satışını Hatay Antakya’daki Şirket adresimizde yapıyoruz. İhtiyacınıza yönelik bazı kombi markaları:

  • E.C.A.
  • DemirDöküm
  • Baymak
  • Ariston
  • Viessman
  • Vaillant

SATIŞ – MONTAJ – TESİSAT – TAAHHÜT

DOĞALGAZ – KOMBİ – KLİMA VE ISI POMPASI

Satış Sonrası Destek

Firmamızdan aldığınız tüm marka ürünler için satış sonrası servis desteği sunuyoruz. Isı Pompası, Kombi, Klima, Doğalgaz ürünleri ve malzemelerini şirketimizden satın aldığınızda garanti dahilinde servis hizmetleri sunuyoruz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ