27.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi

Siirt Ürünleri ve Deneyimlerimiz

  • Haber
  • 25 Nisan 2016
  • 217 KEZ OKUNDU
Siirt Ürünleri ve Deneyimlerimiz

Siirt Türkiye’nin en çok merak edilen İlleri arasında bulunur. Hatay ürünleri gibi Siirt ürünleri talep görmektedir. En çokta sevilen ürünleri içerisinde Bıttım Sabunu, Siirt Fıstığı ve Pervari Balı yer alır. İnsan söylemeden edemiyor bu doğal elde edilen gıda ve temizlik maddeleri bu kadar mı faydalı olur? İnternetten çeşitli doktorların görüşlerinin yayınlandığı siteleri gördüm. Bıttım sabunu için cilde faydalı olduğunu ve saç dökülmesini engellediğini söylüyorlar.

Bıttım Sabunu

Bıttım Sabunu

Menengiç bitkisinin her derde deva olduğunu bilmeyen yoktur. Bu bitki doğada kendiliğinden yetişiyor. Doğallığını bozmadan Bıttım bitkisi toplanıyor. Çeşitli işlemlerden geçtikten sonra Bıttım Sabunu haline geliyor. Uzmanların yorumlarında gördüğüm şudur: Saç dökülmesine karşı iyi geldiği, cilt bakımı için faydalı olduğu görüşündeler. Denemek için http://www.altinkilim.com sitesine giriş yaptım. Bıttım sabunu bölümünü inceledim. İletişim departmanları ile görüşme yaptım. İşletme sahibi Hamit Evin Bey telefona çıkmıştı. Ürünler hakkındaki yorumlarıda inceledim gayet herkese olumlu not vermişti. Hamit Bey diğer ürünleride incelememizi rica etti. Telefonu kapattım daha sonra tek, tek ürünleri inceledim.

Bıttım sabunu hakkında bilgi aldığım sayfa https://tr.wikipedia.org/wiki/B%C4%B1tt%C4%B1m_sabunu

Pervari Bal

Pervari Bal

Siirt ürünleri içerisinde en meşhurudur. Hastalıklara, halsizliğe, öksürüğe iyi geldiği söylenir. Denemek istedim. Pervari Balı satın almak için sitelerindeki detayları inceledim. Gördüm ki tüm ürünleri genelde doğal yolla elde edilmiş. Pervari balıda yazdım bir kağıda.

Siirt Fıstığı

Siirt Fıstığı

 

En dikkat çekici ürünler içerisinde bulunuyor. Halsizlik sorunun en iyi çözümlerinden birisi olarak bilinen Siirt fıstığı sağlık için güzel günler vadediyor. Altın Kilim sitesinde bulduğum fiyatlar bana gayet iyi geldi. Satın almaya karar verdim. Siirt fıstığı fiyatları için yandaki linki tıklayınız.

Elde Ettiğim Deneyimlerim

Firma ürünleri güzel şekilde kargolamış ve kapıma kadar göndermişti. Ödemeleri zaten havale ile gönderdiğim için ödemeyle ilgili sorunum kalmamıştı. Ürünleri denedim. Her gün düzenli olarak fıstık yiyor ve misafirlerime ikram ediyorum. Bıttım sabunu kullanımı cildimi rahatlattı ve insanı rahatlatan bir etkiye sahip. Pervari bal ile kahvaltımızın vazgeçilmezi oldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ