29.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi
ka
Star Direksiyon Antakya / Hatay
TELEFON
0326 221 23 50 - 0532 736 57 76
ADRES
Yeni Sanayi Sitesi 5. İniş 12. Cadde Antakya / Hatay
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Otomotiv sektörü geliştikçe tamir ve onarım ihtiyaçlarıda farklılaşıyor. Geçenlerde Antakya Küçük Sanayi Sitesi’nde dolaşırken Hidrolik Direksiyon Tamiri reklamını gördük. Merak ettik reklamı tanıtan işyerini ziyaret ettik. Gayet güler yüzle bizleri İşletme yöneticisi Abdullah Önal usta ağırladı. Faaliyetleri hakkında bilgiler edinmek istedik. Günümüzde reklamcılığın daha realist olması gerektiği düşüncesi ile uzun bir sohbete başladık tamir servis alanlarını, hidrolik direksiyon bölümünü gezdik. Yakalaşık 400 m3 alanda uzman ekibi ile hizmet sunan Star Otomotiv, müşterilerinin önceden aldığı rezervasyona riayet ederek hizmet sunuyorlar.

Hatay’da Hidrolik Direksiyon Tamiri, Bakımı ve Onarımı Star Otomotiv’de

Hidrolik Direksiyon Bakımı

Uzman kadrosuyla Star Otomotiv Hatay’da ilk hidrolik direksiyon tamiri yapan işletme ünvanına sahip olduğunu öğrendik. Bir kaç müşterinin araçlarının bakım şekline şahitlik ettik. Aracı arıza yapan müşterilerin özel bekleme salonunda çaylarını yudumlarken araç bakımlarının titizlikle yapıldığını gördük.

Markalara Göre Direksiyon Tamiri

Hizmette sınır tanımayan Star Otomotiv yöneticisi Abdullah Önal’a sorduk: “Hangi marka araçlarda hidrolik direksiyon tamiri yapıyorsunuz”

“Mercedes, Toyota, Ford, Nissan, Kia, Hyundai, Peugeot, Volkswagen, Honda, Opel, Renault, Mazda ve Fiat (Tofaş) ” gibi dünya markalarına özel direksiyon tamiri hizmeti sunuyoruz.

Direksiyon Satışı ve Çıkma Yedek Parça

Türkiye genelinde ağı bulunan Star Otomotiv’in diğer illerden özenle getirtiği temiz çıkma direksiyon modülleri ile ihtiyacı olan araçlara bu parçalar monte ediliyor. Günümüz şartlarında ekonomik olan tercihler ön plana çıkıyor. Sıfır yedek parçalarında alternatifi çıkma direksiyonlar oluyor.

Örnek: Hidrolik Direksiyon Marka ve Modelleri

Hidrolik Direksiyon Markaları ve Modelleri

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ