30.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi

Suriye Nakliye

  • İlanlar
  • 03 Kasım 2014
  • 309 KEZ OKUNDU
Suriye Nakliye

Suriye taşımalarını özenle yapmaktayız. Saygınlar Uluslararası Nakliyat Ltd. Şti. olarak Ortadoğu ülkelerine parsiyel ve komple taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Türkiye’den Suriye’nin Bab Al Hawa tampon bölgesine komple nakliye çalışmaları düzenli olarak gerçekleştirmekteyiz.

Suriye Nakliye

Mersin Limanından Şeker, Tekstil, Bakliyat, Hububat taşımaları Cilvegözü ve Öncüpınar sınır kapılarına taşımaktayız. Suriye’deki karışıklıklar nedeniyle sevkiyatlarımız Suriye Nakliye olarak, tampon bölgelerine yapılmaktayız.

Cilvegözü: Hatay Reyhanlı’dan geçiş yapılarak Suriye’ye olan sınır kapımızdır. Cilvegözünden sonra Bab Al Hawa tampon Bölgesi gelmektedir. Ordan ileri Ad Adana Şehri, İdlip ve Halep aynı güzergah üzerinde bulunur. 2010 yılından bu yana Suriye iç savaşı devam etmedir. Taşımalar temel gıda ve ihtiyaç malzemeleri olarak sevk edilmektedir.

Öncüpınar: Kilis Sınır kapısının adına denir. Temel ihtiyaç maddeleri genelde Adana, Gaziantep, Hatay Şehirlerinden yükleme yapılır. Tekstil, soba gibi ürünler; İstanbul, Bursa, Tekirdağ, Kayseri gibi Şehirlerden yükleme yapılır.

Suriye Hakkında Bilgiler:

Suriye’de şuan iç savaş devam etmektedir. Suriye’de bir çok grup vardır. Bu gruplar Suriye topraklarında çatışmaktadır. Suriye’nin resmi dili Arapça’dır. Türkiye’nin Güneyin’de bulunan komşu Ülkedir. Türkiye’de yaklaşık 2010 – 2014 yılları arasında 2.000.000 Suriye’li Vatandaş Ülkemize sığınmıştır. Suriye’den sınırı geçtikten sonra yardım kampları açılmıştır. Uluslararası Standart’ta olan bu kamplarda Suriye’lilerin temel ihtiyaçları, eğitim v.b. ihtiyaçlarına cevap verilmektedir.

Suriye Nakliye taşımaları şuanda karayolu ile Sınır kapılarına gerçekleşmektedir.

BU İLANI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ