01.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi

Suudi Arabistan Nakliye

Suudi Arabistan Nakliye

Suudi Arabistan Nakliye konusunda Lider olan, Saygınlar Uluslararası Nakliyat Ltd. Şti. Ortadoğu’da nakliye konusunda güçlü firmalardandır. Suudi Arabistan Nakliyat hizmetlerimiz arasında Ağır Nakliye, Frigo, tenteli ve proje taşımacılık yer almaktadır. Araçlarımız EURO standartlarında ve Uluslararası Nakliyat hizmetine elverişlidir. Yılların deneyimi ile çalışmalarımızı profesyonel şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Saygınlar Suudi Arabistan Nakliye

Suudi Arabistan Servislerimiz TIR RORO taşıması şeklinde olmaktadır. Araçlarımız ihracatçı firmanın fabrika veya deposundan yükleme yaptıktan sonra ilgili gümrüğe sevk edilir. Sevk edilen araç gümrükleme işlemlerini tamamlar. Araç ilgili çıkış Limanına sevk edilir. Çıkış Limanından Mısır – Suudi Arabistan varış şeklinde güzergaha riayet edilir.
Suudi Arabistan Nakliye hizmetinde Riyadh başkentine genelde halı, mobilya, gıda ürünleri, boya, giyim ve tekstil gibi ürünleri taşımaktayız. Suudi Arabistan kara nakliye’de parsiyel taşımacılık hizmetlerimizde mevcuttur.
İstanbul’da bulunan depolarımızdan her hafta Arabistan’a düzenli grupaj servislerimiz vardır. Rezervasyon alındığı andan itibaren aracın dizpozisyon şekline uygun yükleme programını yaparız. Gerçekleşen yerleşim planına uygun şekilde yükleme yapıldıktan sonra aracı gümrüğe sevk ederiz. Önceden planlanan gümrükleme işlemlerine göre araç kapama gümrüğünü yaptıktan sonra ilgili Limana sevk edilir. Genelde RORO gemileri İskenderun Limanından çıkış yapmaktadır.

0 (326) 225 2687 – 0 (326) 225 2688 numaralarımızından herhangi birini arıyorsunuz.Pazarlamadan sorumlu kişiden görüşüyorsunuz. Görüştükten sonra detayları bildiriyorsunuz. Yük cinsi, tonajı, Suudi Arabistan Nakliye Şehrini belirtiyorsunuz. Yük standart araçlara uygun ise size fiyatı telefonla ve daha sonra e-maille bildiriyoruz. Fiyatlarımız uygun ve sizin ihtiyaçlarınıza cevap verecek niteliktedir. Fiyatlarımız size uygun ise Nakliye Sözleşmesi taraflar ile yapılır. Yükleme tarihine riayet edilerek aracı organize ederiz. Müşterilerin taleplerine göre araş tiplerini belirliyoruz. Yük cinslerine görede araç sınıfları değişmektedir. Biz bu işin bu uzmanıyız. Suudi Arabistan Nakliye konusunda yılların deneyiminden hareket ederiz. Müşterilerin çıkarlarını ve haklarını en iyi şekilde korur ve gözetiriz.

Türkiye’den Suudi Arabistan ‘a en Çok Nakliye Yapan Şehirler

İstanbul – Suudi Arabistan Nakliyat
Bursa – Suudi Arabistan Nakliye
Gaziantep – Suudi Arabistan Taşımacılık
İzmit – Suudi Arabistan Nakliye
İzmir – S.Arabistan Lojistik

Nakliye Hizmeti Sunduğumuz Ülke, Bölgeler ve Servislerimiz

Ortadoğu, Balkanlar Parsiyel ve Komple Servis
Proje Taşımaları
Fuar Taşımaları
Yardım Organizasyonu Taşımaları
Parsiyel taşımada kapıdan kapıya teslimat

İletişim Bilgilerimiz

Tel: +90 (326) 225 2687
+90 (326) 225 2688
+90 (326) 225 2109
Faks: +90 (326) 225 3249
Ömer Faruk KIZGIN – GSM: +90 (532) 580 8941
E-posta: [email protected]
Skype: sayginlar_transport1

Fırat KIZGIN – GSM: +90 (532) 683 6962
E-posta: [email protected]
Skype: sayginlar.transport

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ