26.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi

Taşınabilir Şarj Cihazlarında Son Nokta

Taşınabilir Şarj Cihazlarında Son Nokta

Teknolojinin sürekli gelişmesi hayatımızı kolaylaştırıyor. Cep telefonu (akıllı telefonu) 3-5 defa şarj etmek artık mümkün olabilecek.

ASUS Taşınabilir Şarj Cihazı

ASUS Taşınabilir Şarj Cihazı

Teknolojik ürünlerin portföyü günden güne artıyor. Bu artış tamamen insanların yaşamını kolaylaştırmak içindir. ASUS ‘un geliştirdiği akıllı telefonları 3-5 defa şarj edebilecek cihaz geliyor. Bu cihaz günlük yaşamda telefon şarjımızın bittiği noktada yardımımıza koşuyor. Cihazın teknik özelliklerinden biraz söz etmek gerekirse:  ASUS ZenPower olarak adlandırılan cihaz 9.600mAh kapasiteli. 3.200mAh’dan kapasiteli üç hücreden oluşan bir yapıya sahip olan ZenPower birçok akıllı telefonu 3-5 kez şarj etme imkanı sunuyor. Resimde görüldüğü gibi metal kasadan oluşan bir yapıya sahip olan Asus ZenPower, 11 katmanlı bir koruma imkanına sahiptir. Zenpower üzerinde yer alan dört adet LED gösterge bulunmaktadır. Normal USD ve microUSB giriş yerleri bulunmaktadır.

Asus ZenPower’ın fiyat bilgisini henüz açılmadı. Ürün için farklı renklerde plastikten oluşan kılıflar da satışa sunulacak.

Taşınabilir şarj cihazı ne demek?

Power bank diye adlandırılmaktadır. Bataryaları doldurmak için taşınabilir cihaz anlamına gelmektedir. Power’ın İniglizce anlamı Güç demektir. Bank ise Banka demektir. Güç bankası olarak adlandırılmaktadır.

ZenPower adı Power Bank’tan türetilmiş bir model, Asus’un markasıdır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ