26.02.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi
ka
Taşkale Çiğköfte Hatay’ın Çiğ Köfte Adresi
TELEFON
Cumhuriyet Şubesi: 0536 478 28 65 - Hastane Şubesi: 0 553 549 14 09 - Yayladağı Şubesi: 0530 667 60 85 - Hassa Şubesi: 0 533 094 99 38
ADRES
Antakya - Hassa - Yayladığı Şubelerimizle Hizmetinizdeyiz.
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Taşkale Çiğköfte

16 yıldır Çiğ Köfte sektöründe lezzetin göz bebeği haline gelen Taşkale Çiğköfte taze ürünleri ile müşteri memnuniyetine önem veriyor. Taşkale, Hatay Çiğ Köfte siparişi için ünlü lezzet firmasıdır.

Farkımız Taze, Bulyonsuz, El Değmeden kaliteli güvenilir satıştır.

Antakya Taşkale Çiğköfte Şubeleri

Cumhuriyet Şubesi

Telefon: 0326 216 04 04 – 0326 214 68 68 – 0536 478 28 65

Adres:  Cumhuriyet Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Hancıoğlu Apt. Antakya / Hatay

Devlet Hastane Şubesi

Telefon: 0326 227 02 31 – 0326 227 31 31 – 0 553 549 14 09

Adres: Devlet Hastane Yolu Üzeri Aksaray Mah. Mustafa Gencay Sokak Birlik Apt. Zemin Kat Antakya / Hatay

İmam Hatip Şubesi

Telefon: 0538 710 39 50

Adres: General Şükrü Caddesi Özlem Apt. Altı Aşı İmam Hatip Karşısı Antakya / Hatay

Yayladağı Şubesi

Telefon: 0530 667 60 85 – 0531 575 95 55

Adres: Yayladağı / Hatay

Hassa Şubesi

Telefon: 0 533 094 99 38

Adres: Hassa / Hatay

Taşkale Çiğ Köfte

Türk damak zevkinin en çok rağbet gören yemeklerinden olan Çiğköfte, aynı zamanda B1 vitamini içeren bir protein deposudur. Bizler Taşkale Çiğköfte olarak sağlık açısından büyük faydalarının olduğu çiğköftenin üretimi ve satışı konusunda 16 yıldır sizlere lezzetle buluşturmaktayız. Hatay’ın en iyi çiğköfte ustalarının tabiri caiz ise elinden çıkan asıl olarak el değmeden makine ile üretim yaptığımız bu şahane lezzeti sizlerle 4 şubemizde sunuyoruz.

Hatay Çiğköfte Taşkale

Taşkale Çiğköfte olarak markalaşma yolunda ilerlediğimiz bu sektörde asıl amacımız insan kazanmak ve lezzetiyle meşhur çiğköftenin asırlar boyu orijinalliğini kaybetmeden yaşatmaktır. Üretime hazırlık aşamasından satış aşamasına kadar hijyen kurallarına uygun olarak imalat işlemi sağlamakta ve satış aşamasında da sizlere taze satış için bir ağ ile dağıtım yapmaktayız.

El Değmeden Hatay'da Çiğ Köfte Taşkale

4 şubemize tek bir imalat noktasından dağıtım yaparak her yerde aynı tat aynı lezzet anlayışını benimsiyoruz. Hazırladığımız çiğköftede özel bulgur, kırmızı biber, kimyon, nar ekşisi, maydanoz, ceviz, nane, sarımsak ve daha birçok faydalı besine yer veriyoruz. Bizlere özel olan ve orijinalliğinden şaşmadan hazırladığımız ürünümüz enerji ve vitamin deposu olması nedeni ile besleyici değeri oldukça yüksektir.

Taşkale Çiğ Köfte Hatay

Firmamızın kalite anlayışı tamamıyla müşteri memnuniyeti üzerine kurulu olan ve bu nedenle yıllardır sürdürdüğümüz kalite anlayışımızı daha yükseğe taşımak amacı ile sektörün tüm gelişmelerine ayak uyduruyoruz. Yaptığımız işin önemini ve lezzetin her zaman aynı olması gerektiğinin farkında olarak gerek çalışma sistemimizi, gerekse ürün içeriğimizi her zaman daim tutmaya özen gösteriyoruz. Bizlerle çalışan personellerin eğitim, hijyen ve kalite stantlarına duyarlı olmalarına dikkat ediyoruz. Dünyanın hayran olduğu bu lezzetin sizlerle buluşmasına vesile olurken, firmamız Taşkale Çiğköfte Hatay‘da yaptığı iş de başarılı bir marka haline gelmeyi amaçlamaktadır. Sektörün önemli isimlerinden biri olabilmek için standartlara uyum sağlarken, aynı zamanda teknolojik gelişmelere, çağın getirilerine ve elbette ki damak zevkindeki önemli doneleri her zaman değerlendiriyoruz.

Taşkale Çiğköfte

Hatay Çiğ Köfte firması Taşkale Çiğköfte doğru üretim şeklimiz ile ürünlerimizin Türkiye de bilinirliği için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bizlere karşı olan özel ilginiz ve ürünlerimize karşı olan beğeniniz sebebi ile tüm müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz. Yaptığımız işin her zaman daha iyisi için çalışırken, bu geleneksel yemeğin asırlar boyunca orijinal hali ile korunması yönünde üstlenmiş olduğumuz önemli görevi yerine getirmeye çalışacağız. Amacımız ve hizmet anlayışımız ile bizlerin büyüme isteği sizlere daha kolay lezzetli çiğköfte hizmeti sağlayabilmek amacı içermektedir.

Eklenme Tarihi: 14.05.2016

Taşkale Çiğköfte Hatay’ın Çiğ Köfte Adresi Taşkale Çiğköfte Hatay’ın Çiğ Köfte Adresi Taşkale Çiğköfte Hatay’ın Çiğ Köfte Adresi Taşkale Çiğköfte Hatay’ın Çiğ Köfte Adresi
Taşkale Çiğköfte Hatay’ın Çiğ Köfte Adresi
Taşkale Çiğköfte Hatay’ın Çiğ Köfte Adresi
Taşkale Çiğköfte Hatay’ın Çiğ Köfte Adresi
Taşkale Çiğköfte Hatay’ın Çiğ Köfte Adresi

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

  1. ömer çekirge dedi ki:

    Çok beğenerek yiyoruz ve başka yerden asla almıyorum.Günlük üretim ve el değmeden hazırlanması çok güzel

    1. seoturkey dedi ki:

      Taşkale Çiğköfte uzun yılların tecrübesiyle bu işi yaptığı için müşterileri yaptıkları çiğ köftenin lezzetine doymuyor. Reklamını yaptığımızdan itibaren olumlu görüşler almaktayız. Hatay Çiğ köfte firmaları arasında işini hakkı ile yapan kuruluştur. Ömer Bey, olumlu yorumlarınızdan dolayı teşekkür ederiz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ