24.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi
ka
Temizlik türleri nelerdir?
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

temizlik-turleri

Temizlik türlerini ayırırken ve konumlandırırken aslında önemli olanın neresinin temizliği olduğu olacak. Elbette bir ve temizliği ile bir otel temizliği ya da bir hastane temizliği aynı olmayacaktır. Dolayısı ile farklı farklı Kulvarlarda yapılan temizlik türleri hem alanının nasıl kullanıldığına hem de neye ihtiyacı olduğuna yönelik değişebilecektir. Bunların başında ise kimyasal temizli ya da fiziksel temizlik gelebileceği gibi Osmolojik temizlik ve entomolojik temizlik çeşitleri de gelebilir. Kısaca bunlara da değinmek isteriz elbette

Fiziksel temizlik genel temizlik olarak kullanılır ve en çok tercih edilen temizlik çeşitlerinin içinde ye alır. Günlük temizlik ve süpürme silme gibi adımları içine alır.

Hatay temizlik firmaları – Kimyasal temizlik ise yüzeylerin daha iyi temizlenmesi için kimyasal maddelerin kullanılması ile yapılan bir türdür.

Bakteriyolojik temizlik ise daha çok hastanelerde ve hijyenin çok önemli olduğu alanlarda yapılır. Özel temizleme ürünleri ile yapılan bu uygulama daha hijyen ortam yaratılmasını sağlayacaktır.

Osmolojik temizlik ise genellikle ortamlara sinen ve kalıcı olan kokular için yapılan bir temizlik türüdür. Kokuyu yok etmek ve onu dışarı atmak ancak özel temizleme ile imkan olacaktır.

Son olarak ise entomolojik temizlikten bahsediyor olacağız. Bu temizlikte bulunulan ortamda haşere olmaması için yapılacak temizlik olacaktır. Buna göre temizlik ve kontrollün yerine gelmesini sağlar.

Temizlik nedir? konusuna ulaşabilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ