24.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi
ka
Temizlikte Kimyasal Ürünleri
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Temizlik yaptığınızda daha fazla mikrop kırmak için çok daha fazla temizlik ürünleri kullanıyor olabilirsiniz ama bu ne kadar doğru biliyor musunuz? Elbette sırf hijyen yaratmak için yaptığınız gereksiz temizleme ürünleri tam tersi sağlığınızı tehlikeye atıyor olacak ve hatta zehirlenmelere bile yol açıyor olacak.

Kadınlar genellikle birden fazla temizlik maddesini karıştırarak daha temiz bir ortam oluşturmaya çalışıyorlar ama yan yana gelen kimyasal maddeler kişiye zarar vererek onun komaya girmesine bile neden olabilir. Bu sebeple temizlikte kimyasal ürün kullanırken asla birleştirmeyiniz ve ölçülü olarak kullanmaya dikkate ediniz.

Yine aynı zamanda bilmediğiniz ve güvenmediğiniz karışımları temizliklerinizde kullanmayınız. Birçok temizlik ürünleri soluma ile oldukça fazla zarar vermekte ve sağlığınızı tehlikeye atıyor olacaktır. bu sebeple hem siz kendiniz temizlik yaparken ne kullandığınıza dikkat ediniz hem de temizleme firmaları ile çalışırken de temizlik ürünlerinin ne kadar güvenli olduğunu sorgulayınız ve bilgi alarak kullanmalarına izin veriniz.

Hem kendi sağlığınız hem de temizliği yapan kişinin sağlığı için her zaman üretimine izin verilen ve sağlığa zararlı olmayan kimyasal ürünleri alıp kullandığınıza emin olun temizlikte kimyasal ürünlerin aşırı kullanılmasının da her zaman bilincinde olarak verilen ölçülerde kullanılmasını asla göz ardı etmeyiniz. Kuvvetli bir temizleyici madde zaten sizlere az kullanımda dahi güzel sonuçlar verecektir.

http://www.hataycenter.com/hatay/antakya-temizlik-sirketleri/

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ