25.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi
ka
Tuna Trans Uluslararası Taşımacılık Ltd. Şti.
TELEFON
0326 225 28 94
ADRES
Haraparası mah. 103 sk. bağdadioğlu işh. No:5 Antakya/HATAY/TÜRKİYE
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

TUNA TRANS kaliteyi hedeflemiş müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla, yapmış olduğu teknolojik yatırımlar, teknolojiyi benimsemiş ekipmanlar ve uzman kadrolarıyla daha ekonomik, daha hızlı ve esnek operasyon kabiliyetiyle, istenilen zamanda ve yerde koşulsuz müşteri memnuniyetini sürdürmektedir.

Ortadoğu Parsiyel, Komple ve Proje Taşımacılık

Tuna Trans, Ortadoğu Ülkeleri olan Arap Ülkelerine düzenli olarak parsiyel taşımacılık hizmeti sunar. Komple taşımacılık hizmetimiz teknoloji odaklı, müşterinin ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap verecek düzeydedir. Farklı ihtiyaçlara farklı taşımacılık çözümleri ile frigofik, tenteli araç olarak full tır sevkiyatları’da gerçekleştirmekteyiz. Çalıştığımız Ülke ve bölgelere göre hizmetlerimiz;

Suriye Nakliye

Cilvegözü ve Öncüpınar’a araçlarımız düzenli seferlerle müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Operasyonel ve pazarlama bakımından firmamız yılların tecrübesi ve kalite politikası ışığında çalışmaktadır. Hatay Cilvegözü Nakliye hizmetlerimizde Aktarma ve tampon bölgelere araçlarımız düzenli şekilde taşıma yapmaktadır.

Ürdün Nakliye

Ortadoğu Ülkeleri içerisinde yer alan Ürdün’e komple ve soğutucu özellikli araçlarımızla nakliye hizmeti sunuyoruz. RORO gemisi ile taşımalarımızı başarı ile gerçekleştirmekteyiz. Amman Ürdün’ün Başkenti’dir. Başkent olan Amman’a yaş sebze ve meyve, peynir gibi gıda maddelerini muhafalı şekilde taşımaktayız.

Suudi Arabistan Nakliye

Hatlarımızdan biri olan Suudi Arabistan Ülkesine tüm lojistik ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz. Suudi Arabistan taşımacılık hizmetimiz proje taşımacılık, Full Tır nakliye, parsiyel nakliyat hizmeti sunuyoruz.

Lübnan Nakliyat

Türkiye’nin tüm şehirlerinden taşıma yaptığımız Ülkelerden biri olan Lübnan’a her hafta düzenli RORO gemisi ile araçlarımız komple ve termoking taşıma hizmeti gerçekleştirmekteyiz.

Diğer Çalıştığımız Ülke ve Bölgeler

Azerbaycan: Full, Parsiyel, Komple ve Proje taşımacılık

Gürcistan: Komple TIR, parsiyel, proje nakliye

Katar: Komple taşımacılık, proje ve ağır nakliyat

Dubai: Proje Nakliyat, Ağır Nakliyat ve Komple termoking, tenteli taşımacılık

Umman: Proje ve ağır nakliye, komple tenteli ve frigofik taşıma

Yemen ve Bahreyn: Proje Taşıma, Ağır ve Proje , Komple taşımacılık

Tuna Trans – Hakkımızda

Uzun yılların deneyimi ve sektörden kazandığımızı yine sektöre yatırmanın keyfi ile bugünlere geldik. Bugün 25 özmal,10 kiralık tır, 15 frigo ve 20 tente araçlarımızla bütün taahhütlerimizi yerine getirebilecek bir filoya sahibiz.

TUNA Trans yeni teknolojilerin takibi ve yeniliklere açık bir şirket olarak, araştırma geliştirme çalışmalarına öncelik vermesi ile taşıma yaptığımız ülkelere ithalat-ihracat gerçekleştirerek ülke ekonomisine döviz girdisi sağlamakta, Türkiye’nin adını yurtdışında başarı ile taşımaktadır. Uzun yılların deneyimi ve sektörden kazandığımızı yine sektöre yatırmanın keyfi ile bugünlere geldik. Bugün 25 özmal,10 kiralık tır, 15 frigo ve 20 tente araçlarımızla bütün taahhütlerimizi yerine getirebilecek bir filoya sahibiz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ