29.03.2017 - Hatay'ın Firma Rehberi

XP Deus Metal Dedektörü

XP Deus Metal Dedektörü

XP Deus

Xp Deus 28cm Başlık, Ana Kontrol Ünitesi, WS5 Kablosuz Kulaklık

Xp Dedektör’ün en yeni ürünlerinden birisi olan Deus modeli, full paketi ile WS5 Kulaklık, 28 CM başlığıyla metal dedektör arayanların derdine deva olacak bir cihazdır.

Xp Deus hafif ve ergonomik yapısıyla dedektörcülere kolay kullanım imkanı sunuyor. Full otomatik bir dedektör olması en büyük artılarından biridir. İçerisinde bulunan teknoloji ile Goldmaxx, Gmaxx 2 ve Adventis 2 özelliklerini bir arada toplamış.

XP Deus Metal Dedektör

XP Deus

Deus’ta ön plana çıkan özellikleri arasında değişken kHZ sinyal gücü yer alıyor. Gelişmiş teknolojisini görünüşü ile belli eden bu cihaz 4 kHZ, 8 kHZ, 12 kHZ, 18 kHZ çalışma frekansına sahiptir. Dijital ekranı, kullaklığıyla güçlü ek donanıma sahiptir.

XP Deus Fiyatı: 5.796 TL ‘dir.

Deus dedektör kullandığı ultra güçlü teknolojiye göre kullanıcılara sunduğu fiyat dedektör piyasasında normal karşılanmaktadır. Hızlı aramalarınızda oluşan parazitleri engelleyici sisteme sahiptir.

XP DEUS TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Çalışma Frekansı 4kHz, 8kHz, 12kHz, 18kHz Ses Çıkışı Dijital numerik ekran&tone Kulaklık ve Hoparlör Kullanma İmkânı
Toplam Uzunluk 1,5 m (Maksimum) Pakete Dahil Ürünler Kablosuz Kulaklık
• Şarj Aleti,( Araç ve PiLden Aktaran Alet ile)
• Ana Ünite İçin Kemerlik
• Bilgisayar Ara Kablosu
Ekran Işığı Var PinPoint(Nokta Hedef Tespit) Var
Ağırlık (biraz) değişebilir 975g Ayırma Ölçeği (Segmentler) 99
Toprak Ayarı Otomatik ve Manuel Ton Tespiti Ton Adedi Var
Batarya Şarj edilebilir (Kulaklık, Başlık ve Ana Ünite) Görsel Ekran LCD

XP DEUS Üretici Verileri

Patentli mimarisi üç unsur üzerine kuruludur: başlık ve kulaklık seti, wireless (kablosuz) bağlantı özelliği. Güç, hız, hassasiyet , hafiflik ve yoğunluk tüm bileşenler eklenerek öncü teknolojiler ile elde edilmiştir. [DEUS] Arama başlığı, sinyallerin işlenmesi için gerekli bileşenleri içeriyor ve böylece kablo bağlantısına ihtiyaç olmuyor.Sinyaller ultra-küçük dijital devreler sayesinde analiz ediliyor ve bu da sinyal alma kalitesini arttırıyor. Dedektör başlığında entegre edilen bu devre toprağın altından alınan sinyalleri analiz edip anında wireless aracılığı ile kulaklıklara (sesli uyarı) ve uzaktan kumandaya (görsel) gönderiyor. Anında bobini değiştirin !!! Bu yeni patentli dedektör teleskopik şaft özelliği ile anında toplanabilir ve düz gövdeli dedektörden daha kolay tutulabilir. Şekilli kauçuk sapı ve gelişmiş kullanma dirseği ile özellikle kullanımı rahat olur. Uzaktan kumanda kapatıldığında DEUS çalışmaya devam ediyor !!! Uzaktan kumanda kapatılsa bile kulaklıklar tek başına dedektörü kontrol etmeye devam ediyor bu da arama yaparken dedektörün kolay taşınmasını sağlıyor(sadece 875gr.) Uzaktan kumandanın (ana ünitenin) yokluğunda kulaklıklar ana algılama ayarlarını yapmanız için size izin veriyor: hassasiyet, ayrım, zemin balansı, frekans (4kHz, 8kHz, 12kHz, 18kHz ) v.s. Programlar önceden uzaktan kumanda ile oluşturuluyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Dedektör Sevdalısı dedi ki:

    XP Deus 3 dedektör yerine geçtiği gibi otomatik ve manuel ayarla çalışan bir dedektördür. XP DEUS modeli, rakiplerine göre üstün özelliklere sahip, aynı zamanda çok hafif bir dedektördür. Ana ünitesi bir ufak cep telefonu büyüklüğünde cebinizde dahi ana ünitesini taşıyabilirsiniz. Ergonomik şaftıyla rahatlıkla bu dedektörü kullanabilirsiniz. Alacaklara şiddetle tavsiye ederim.

BİR YORUM YAZ