08.12.2016 - Hatay'ın Firma Rehberi

Yurtiçi Kargo Hatay Şubeleri

Yurtiçi Kargo Hatay Şubeleri
Dedektör Reklam

Yurtiçi Kargo’nun Hatay’da bulunan şubelerinin adı, adres ve e-mail iletişim, telefon bilgileri hakkında bilgi veren sayfadır. Yurtiçi ve Yurtdışı kargo servisleri bulunmaktadır. Türkiye haricinde Dünya’ya kargo hizmeti sunuyorlar.

Şube Adı Adres Bilgileri Bölgesi e-mail Telefon ve İletişim
Antakya İrtibat ÜRGENPAŞA MAH.75.YIL BULV Merkez Hatay 0 326 2218121
ÖZGÜR ZEMİN KAT.
NO:7/D
Büyükdalyan İSKENDERUN YOLU ÜZERİ Merkez Hatay 0 326 285 56 74
10 KM. BÜYÜKDALYAN
Defne Yavuz Sultan Selim Cd. Merkez Hatay 0 326 225 10 40
Zühtiye Ökten İşhanı
B Blok No:10-26 Defne@yurticikargo.com.tr
Dörtyol SANAYİ MAH.GARAJ ALTI Dörtyol Hatay 0 326 712 64 95
4 NOLU SOKAK NO: 5/A Dortyol@yurticikargo.com.tr
Hatay KANATLI MAH. KANATLI CAD. Merkez Hatay 0 326 212 56 46
MURAT APT. NO:1 Hatay@yurticikargo.com.tr
İskenderun ÇAY MAH. OSMANGAZİ CAD İskenderun Hatay 0 326 613 97 90
NO: 44/A Iskenderun@yurticikargo.com.tr
Kırıkhan ŞEHİT ERDOĞAN KARAOĞLU Kırıkhan Hatay 0 326 345 13 61
CAD. NO:125 Kirikhan@yurticikargo.com.tr
Körfez İrtibat MUSTAFA KEMAL İskenderun Hatay 0 326 618 28 27
AKDENİZ GÜNEŞ SİT
Payas YILDIRIM BEYAZIT MAH. Dörtyol Hatay 0 326 755 80 29
ŞEHİT YÜZBAŞI ALİ OĞUZ BL
NO : 53 PAYAS Payas@yurticikargo.com.tr
Sahil KURTULUŞ MAH. 75.SOKAK İskenderun Hatay 0 326 617 39 11
NO:17 Sahil@yurticikargo.com.tr
Samandağ İrtibat CUMHURİYET MAH. İLKOKUL Samandağ Hatay 0 326 512 14 00
CAD. NO :7
Yurtiçi Kargo Hatay Şubeleri

Yurtiçi Kargo Hatay Şubeleri

Hatay Center Yurtiçi Hatay şubeleri bilgilerini sizlerle paylaşıyor. Hatay rehberi sizlere bilgi vermeye devam ediyor.

Dedektör Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ